Szanowni Państwo !

Na tej stronie odpowiadamy na pytanie…

JAK PRZEKAZAĆ 1% SWOJEGO PODATKU

NA RZECZ HARCERZY HUFCA ZHP SOPOT?

Każdy podatnik ma prawo do przekazania 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Dzięki temu możecie Państwo wspomóc naszą drużynę i nic nie będzie to Państwa kosztowało! Przekazując 1% swojego podatku na 3,14 (Pi) Sopocką Drużynę Harcerską, wspieracie Państwo swoje dzieci i pomagacie nam uczynić harcerstwo atrakcyjniejszym.

W jaki sposób przekazać 1% podatku na na naszą drużynę –  krok po kroku:

1. W rubryce H w pozycji 124. „Numer KRS” należy umieścić 0000273799.

2. W pozycji 125. „Wnioskowana kwota” umieszczamy kwotę, 1% należnego podatku z pozycji 120 po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

3. W rubryce I („Informacje uzupełniające„) w pozycji 126. „Cel szczegółowy 1%” wpisujemy KOD NASZEJ DRUŻYNY, czyli – 10/03

4. Aby Państwa pieniądze na pewno dotarły do właściwego adresata, prosimy zaznaczyć krzyżykiem pozycję 127. „Wyrażam zgodę„. W ten sposób zgadzają się Państwo na przekazanie nam danych (tj. imienia, nazwiska, adresu oraz wysokości przekazywanej kwoty.

W tegorocznym druki PIT niektóre z rubryk mogą być lekko zmienione, jednak – co do zasady czynności są takie same.

W razie pytań lub trudności prosimy o kontakt pod numer 512 209 458

Z góry dziękujemy za każde wsparcie naszej drużyny.

Jedna odpowiedź do wpisu “1%”

1. Drużynowy - Papaj pisze:

Ja przekażę mój 1 % na naszą drużynę :)