Zajęcia wspinaczkowe

Wspinacie się?- nie a moze chcecie spróbować? Lubicie liny na rajdach i biwakach, może sami chcecie umieć to robić? Nauka węzłów w praktyce? teraz macie okazje;)

Zapraszam osoby zainteresowane zajęciami z wyżej wymienionej wysokościówki, wspinaczki, skoków itp. na spotkanie organizacyjne w ten CZWARTEK 4.03.10r. na 16:30 do siedzimy Fundacji ZORZA (Sopot, Haffnera 17/19 wejście od Majkowskiego, jeżeli ktoś nie będzie mógł znaleźć to piszcie 783-091-007- Czapa)

Dodam, że otwieramy teraz nową grupę dla zupełnie początkujących, także wszystkiego nauczycie się od zera:) a przy tym będziecie mogli przeżyć super przygodę i szkolić także swoje umiejętności harcerskie.

ZAJĘCIA SĄ ZUPEŁNIE BEZPŁATNE!!! ale mamy niestety limit osób, dlatego ważne jest aby chętne osoby wpadły na spotkanie, a jak nie mogą jutro, możecie się zapisać u mnie mailem: k.czap@gmail.com lub sms (nr wyżej)
Zajęcia będą odbywać się regularnie w każdy poniedziałek popołudniu (godziny podamy na spotkaniu:))

 

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź