Sprawności dotyczące akcji zarobkowych

Mały pakowacz /Mała pakowaczka *

1. Uczestniczył/a przynajmniej w 2 akcjach zarobkowych.
  2. Wie i umie wytłumaczyć dlaczego trzeba rozdzielać produkty chemiczne, żywnościowe, gospodarcze pakując je. Stosuje się do tych zasad.
  3. Podczas akcji umie zadbać o higienę fizyczną i psychiczną – wykonuje ćwiczenia.
  4. Jest pogodny/a i podchodzi do swoich obowiązków podczas akcji z zaangażowaniem.

Pakowacz / Pakowaczka **

1. Uczestniczył/a przynajmniej w 4 akcjach zarobkowych.
  2. Zorganizowała krótki kurs pakowania zakupów tłumacząc w jaki sposób prawidłowo zapakować zakupy.
  3. Podczas akcji umie zadbać o higienę fizyczną i psychiczną.
  4. W czasie wolnym podczas akcji umie zorganizować czas sobie oraz innym harcerzom wykonując przydatne czynności, ćwiczenia.

Paker / Pakerka ***

1. Posiada sprawność Pakowacza.
  2. Uczestniczył/a w przygotowywaniu 2 akcji zarobkowych
  3. Przygotował/a przynajmniej 1 akcję zarobkową i przeprowadził/a ją z zastępem lub drużyną.

.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.