CENA: 45zł (w tym przejazd, nocleg, program, obiad ? ogólnie standard)

MIEJSCE: Skorzewo

TERMIN:
1-3 października

PROGRAM: podpatrzone u skautów, dostosowane do wieku (nawet przewidujemy program dla kadry m.in. zajęcia z ?leżenia do góry najedzonym brzuchem? :P), dostosowane do płci i zainteresowań (poza)harcerskich :) i raczej odejście od tradycyjnych ?tras? ? na takie musicie poczekać do Rajdu ;)

ZBIÓRKA NA WYJAZD:
PKP Gdynia w piątek o godzinie 17:30

PKP Gdynia w niedzielę o 10:30

.

5 kroków do zgłoszenia drużyny:

1. Do 15 września przesyłacie do mnie jak najbardziej dokładną liczbę osób, która od Was jedzie (to może się jeszcze wahać)
  2. W zamian otrzymujecie całą ofertę programową, z której harcerze sami mogą sobie wybrać co chcą robić, czego się nauczyć, w co bawić itp. Kadra również ;)
  3. Do 19 września odsyłacie mi ilościowy podział Was na zajęcia (wraz z listą IMIENNĄ). W zamian otrzymujecie potwierdzenie lub ew. propozycje zamian, ponieważ na niektóre zajęcia liczba miejsc jest ograniczona i liczy się kto pierwszy ten lepszy.
  4. Do 24 września przynosicie kasę do hufca i możecie śmigać na biwak :)