Nabliższy tydzień….

Związek Harcerstwa Polskiego

Komendantka Hufca Sopot                                                        Sopot, 7 listopada 2010

im. Marynarki Wojennej

Rozkaz specjalny L. 1/2010

Druhny i druhowie,

W związku z tragiczną śmiercią druhny Natalii Samociak ogłaszam 30-dniową żałobę w Hufcu ZHP Sopot.

Polecam okryć kirem sztandary harcerskie. Polecam nałożyć czarne opaski na Krzyże Harcerskie. Polecam na znak żałoby opuścić flagi do połowy masztu.

CZUWAJ!

phm. Joanna Brzezicka HO

———————————————————————————————–

1. 10.11.2010 środa