Rozkaz L1/2011

Sopot  18.02.2011

Związek Harcerstwa Polskiego Drużynowy

3,14 (Pi) Sopockiej Drużyny Harcerskiej „Syndykat”

Rozkaz L1 /2011

1. Przyznanie sprawności i odznak

1.1       Przyznaję sprawność Higienista/tka druhnom i druhom:

• Oli Szwarc
  • Oli Klimek
  • Sławkowi Bianga
  • Jakubowi baranowskiemu

1.2       Przyznaję sprawność Harcownik Druhnie Anecie Grzyb

1.3       Przyznaję sprawność Obserwator druhnom i druhom

• Oli szwarc
  • Sławkowi bianga

1.4       Przyznaję sprawność Grajek druhnom i Druhom:

• Anecie Grzyb
  • Jakubowi Baranowskiemu
  • Oli Klimek

1.5       Przyznaję sprawność Młody Pływak druhnom i Druhom:

• Oli Szwarc
  • Oli klimek
  • Jakubowi baranowskiemu
  • Sławkowi Bianga

2. Dziękuję wcześniej wymienionym za harcerską postawę i entuzjazm na Harcerskich Feriach 2011. Zachęcam Was wszystkich do zdobywania kolejnych sprawności.

3. Otwieram współzawodnictwo dotyczące znajomości technik harcerskich – pierwsze 3 osoby, które zgłoszą się do drużynowego ze wzorową znajomością rzeczy ujętych na teście z ostatniej zbiórki otrzymają 50% upustu opłaty za następny biwak.

4. Otwieram współzawodnictwo punktowe o tytuł Harcerza Roku – informacje i punktacja ukaże się w przyszłym tygodniu na stronie drużyny. Punkty będzie można uzyska m.in. za regularne pojawianie się na zbiórkach, zdobywanie stopni i sprawności, pisanie postów na forum drużyny, znajdowanie liczby 3,14 w otaczającej nas rzeczywistości oraz za inne harcerskie zachowania.

Na zwycięzcę będzie czekał Puchar Harcerza Roku i wpisanie się złotymi literami na karcie chwały !

5. Informuję o możliwości zapisania się do konkursu na funkcje Apteczkowego/eg, Proporcowego/ej, kronikarza/rki.

phm. Wojciech Papaj HO