No i po oboziu ;)

Wieści poobozowe…. trochę opóźnione, bo Wojtek następnego już dnia, po zakończeniu obozu stwierdził, że popłynie żaglowcem Zawisza Czarny do Szwecji na 22 Jamboree Skautowe…

Po zerowe – podziękowania

Dziękuję całemu podobozowi Łowcy Przygód, a zwłaszcza naszej drużynie za magiczne dwa tygodnie na tegorocznym obozie, za długie chwile szczęścia, ale również za gorsze chwile z których zawsze wychodziliśmy razem. Dziękuję zarówno kadrze, jak i uczestnikom oraz specjalnym gościom ;)

Po pierwsze – zdjęcia

Są na razie nie picasie 16 SDH – oto link to nich

Po drugie – wyniki biegu

Wyniki podam po kontakcie telefonicznym :)

Najlepszy wynik Franek – 87%

Po trzecie – Tytuł Harcerza Roku

Z wielką satysfakcję informuję, że ten zaszczytny tytuł otrzymuje druh….. <werble> <fanfary>

FRANCISZEK GRZONKA vel. Babcia Frania

Owy druh łącznie uzyskał największą ilość punktów, oprócz tego wykazując się m.in harcerską postawą zgodną z Prawem Harcerskim ale również śpiewającą znajomością (wręcz raperską) symboliki Krzyża Harcerskiego.

Chwała mu za to :)

Wszelkie odznaki nagrody druh Franek otrzyma w niedalekiej przyszłości.

Wojtek

PS. Jutro jadę za granicę, więc dzwonienie do mnie będzie drogie ;/

Jedna odpowiedź do wpisu “No i po oboziu ;)”

1. Maciek pisze:

Gratuluję Franek