„Społeczność Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie we współpracy z Komendą Hufca ZHP Sopot i Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sopocie im. Armii Krajowej serdecznie zaprasza na
spotkanie międzypokoleniowe Braci Harcerskiej z okazji Święta Niepodległości do auli Zespołu Szkół Nr 1 dnia 9.11.2012 r. (piątek) o godz. 13:00.

Z harcerskim pozdrowieniem

mgr Maria Starostka”
ZSO Nr 1 organizuje najbardziej uroczyste obchody Święta Niepodległości w Sopocie. Będą przedstawiciele samorządu, Kurii Biskupiej, seniorzy z organizacji kombatanckich, ale najważniejsi tego dnia będziemy my – harcerze. Uroczystość skupia uwagę na nas i bohaterskim czynom harcerzy, którzy walczyli o wolność Polski.
Ważne jest, żebyśmy byli obecni na tym wydarzeniu. Mam nadzieje, że pojawimy się CAŁĄ DRUŻYNĄ w mundurach galowych.
Proszę, potwierdźcie swoją obecność/nieobecność do niedzieli !

Obecność wszystkich harcerzy chodzących do ZSO Nr 1 i SP Nr 1 – obowiązkowo w mundurach!

Dla harcerzy z pozostałych szkół zostaną napisane zwolnienia.

Z harcerskim pozdrowieniem