Nocka dla HS/W z zimowiska :)

Informacja dla osób które były na zimowisku:
Cześć
Wszem i wobec informuje, że nocowanie o którym rozmawialiśmy odbędzie się w ten piątek od godziny 19.
W planie przewidziane jest przede wszystkim oglądanie zdjęć i filmów z zimowiska a trochę tego jest
Suche Info ogranizacyjne :
Start : 19:00
Koniec : 9:00 w sobotę ( najpóźniej trzeba zwolnić posprzątany hufiec)
forma : Nocowanie ( potrzebne standardowe wyposażenie wymagane na nocowaniach takie jak śpiwór, KARIMATA czy jedzenie na kolację ( jeżeli ktoś nie zje przedtem) i śniadanie ( chyba że ktoś zje potem).

Niepełnoletni uczestnicy muszą mieć zgody rodziców oczywiście.
I teraz tak. Jeżeli chcielibyście jakąś pizze to musicie się sami zorganizować. Rozpuśćcie wici przygotujcie fundusze we własnym zakresie. Dajcie mi znać czy taka chęć się pojawi ( zamawiać możemy z hufca)

Prośba od Asi K żebyście przynieśli wszelkie koperty czy materiały z gier które macie i nie używacie gdyż przydadzą się do kroniki hufca. Poza tym w piątek będziemy się chwalić naszymi dziennikami więc możecie je wypucować

W razie pytań piszcie, może macie jakieś propozycję? My jesteśmy otwarci ;]

Do zobaczenia w piątek w hufcu ( liczymy, że w pełnym składzie )