Nocka dla HS/W z zimowiska :)

Informacja dla osób które były na zimowisku:
Cześć
Wszem i wobec informuje, że nocowanie o którym rozmawialiśmy odbędzie się w ten piątek od godziny 19.
W planie przewidziane jest przede wszystkim oglądanie zdjęć i filmów z zimowiska a trochę tego jest
Suche Info ogranizacyjne :
Start : 19:00
Koniec : 9:00 w sobotę ( najpóźniej trzeba zwolnić posprzątany hufiec)
forma : Nocowanie ( potrzebne standardowe wyposażenie wymagane na nocowaniach takie jak śpiwór, KARIMATA czy jedzenie na kolację ( jeżeli ktoś nie zje przedtem) i śniadanie ( chyba że ktoś zje potem).

Niepełnoletni uczestnicy muszą mieć zgody rodziców oczywiście.
I teraz tak. Jeżeli chcielibyście jakąś pizze to musicie się sami zorganizować. Rozpuśćcie wici przygotujcie fundusze we własnym zakresie. Dajcie mi znać czy taka chęć się pojawi ( zamawiać możemy z hufca)

Prośba od Asi K żebyście przynieśli wszelkie koperty czy materiały z gier które macie i nie używacie gdyż przydadzą się do kroniki hufca. Poza tym w piątek będziemy się chwalić naszymi dziennikami więc możecie je wypucować

W razie pytań piszcie, może macie jakieś propozycję? My jesteśmy otwarci ;]

Tak jak rozmawialiśmy teraz od was zależy czy informacja dotrze do wszystkich i czy przyjdzie nas dużo ( proponuje nie robić kopiuj wklej lub prześlij dalej z tą informacją gdyż jest ona trochę długa ;] )

Do zobaczenia w piątek w hufcu ( liczymy, że w pełnym składzie )
Czuwaj
Kuba

P.S
Czekam na informację zwrotną czy info dotarło i kto będzie

Pamiętajcie, że po nocowaniu jest zbiórka drużyny w mundurach. Start o 10.00 pos SSP nr 7.  :) 

 

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Nocka dla HS/W z zimowiska :)”

  1. Lena pisze:

    Mnie nie bedzie. :c

  2. Drużynowa pisze:

    ooo szkoda :(

Zostaw odpowiedź