Karty na Obóz

Obóz …

Karty na obóz należy oddać w sobotę w czasie zbiórki!

Miejsce: Harcerska Baza Obozowa Hufca ZHP Sopot w Leśnej Hucie.
Leśna Huta 4, 83-262 Czarna Woda.

Termin: 16 ? 31 lipca 2013 roku.
Wyjazd i powrót: dokładne godziny zostaną podane najpóźniej na 14 dni przed obozem na stronie www.sopot.zhp.pl.

Karta uczestnika (do pobrania TUTAJ)

Koszt: członkowie ZHP: 800 zł, niezrzeszeni w ZHP: 900zł.
Po 31 maja 2013r. cena wzrasta o 50zł. Wpłat należy dokonywać na konto Hufca ZHP Sopot nr: ING Bank Śląski 24 1050 1764 1000 0022 7110 6698 tytułem:
?Składka na obóz, imię i nazwisko dziecka?.

Na wniosek zainteresowanego wystawiamy faktury VAT w terminie do 7 dni od daty dokonania przelewu ? w tym celu należy poinformować Skarbnika Hufca ( skarbnik.sopot@zhp.net.pl lub kom. 607 691 991).
Rodzeństwa: w przypadku, gdy na obóz jedzie rodzeństwo będące członkami ZHP cena za osobę wynosi 750 zł.

Po poinformowaniu drużynowej i wzięciu udziału przez dziecko w akcjach zarobkowych możliwe jest dofinansowanie wyjazdu przez drużynę.

Zakwaterowanie: w namiotach wojskowych typu ?10? po sześć osób, osobno chłopcy, osobno dziewczęta. Baza posiada umywalnie dostępne całą dobę i toalety typu Toi-Toi.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w stołówce + podwieczorek. Na wycieczki zapewniony będzie suchy prowiant.

Program obozu: Obóz będzie prowadzony przy wykorzystaniu harcerskiej metody wychowawczej. Obóz będzie zbudowany przez samych uczestników, będą odbywać się również biwaki z nocowaniem poza terenem bazy oraz wiele innych atrakcji.

Opiekunowie: kadrę obozu stanowią wolontariusze ? instruktorzy Hufca ZHP Sopot. Jeden dorosły opiekun z odpowiednimi uprawnieniami przypada na 15 dzieci i młodzieży. Opieka jest zapewniona przez całą dobę. Na terenie bazy będzie dyżurować pielęgniarka.