XVIII Harcerska Pielgrzymka do Swarzewa

pielgrzymka

W pierwszy weekend września (6-8.09.2013) spotkajmy się na corocznej – w tym roku już pełnoletniej, bo osiemnastej – Harcerskiej Pielgrzymce do Swarzewa. W tym roku tematem przewodnim będzie postać bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego – patrona polskich harcerzy, w związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą jego urodzin.
Wystartujemy w piątek w Wejherowie. Wyjazd z Sopotu ok. 16.30.  Koniec pielgrzymki przewidziany jest na godzinę 13.00 w Swarzewie. Stamtąd powrót do Trójmiasta możliwy będzie pociągiem.

Koszt podstawowy wynosi 20zł od osoby (obejmuje: noclegi, obiad, transport plecaków, materiały programowe); W razie zgłoszenia po terminie, koszt wzrasta do 25zł.

Będzie również możliwość – jak w zeszłym roku – zakupienia pielgrzymkowej koszulki (szczegóły wkrótce!)

Wystartujemy w piątek w Zespole Szkół nr 2 w Wejherowie (ul. Gdańska 30). Rejestrować się można od godziny 17:00 do 18:00. Koniec pielgrzymki przewidziany jest na godzinę 13.00 w Swarzewie. Stamtąd powrót do Trójmiasta możliwy będzie pociągiem.

Terminy:
ZGŁOSZENIA  (dane uczestników:  Imię, nazwisko, drużyna, wiek, pesel, adres, numer kontaktowy, email, pod czyją opieką (jeśli niepełnoletni/a) + kontakt do opiekuna)

kierować do drużynowej do 27 sierpnia.

WPŁATY przyjmuje do 30 sierpnia (po tym terminie lub w razie zgłoszenia wysłanego po terminie – wpłaty wzrastają do 25zł)

Pieniądze można wpłacać na rachunek bankowy:
78 1140 2004 0000 3402 5838 5811
Szymon Jeliński
ul. Małokacka 27/2
81-654 Gdynia
z dopiskiem imie, nazwisko, drużyna

Ekwipunek:
– podstawowy ekwipunek biwakowy (karimata, śpiwór, kubek, menażka, niezbędnik, latarka)
– prowiant na 2 kolacje i 2 śniadania
– buty na zmianę
– mały plecak
– butelkę wody na sobotnią wędrówkę!

W razie pytań  kontakt z:
Szymonem (szymon.jelinski@gmail.com, 506272580)
Ewą (tkankaa@gmail.com, 510905454)
Pojedzmy i pokażmy się na zewnątrz !