Zbiórka 15.02 – Pulsar

Czuwaj!

Dzisiaj odbyły się zbiórki zastępów, a ponieważ Pulsar jest najlepszym, najfajniejszym i najharcowniejszym zastępem pod słońcem (które nie raczyło zaszczycić nas swoją obecnością), postanowiłam pochwalić się tym co robiłyśmy w formie krótkiej foto-relacji (oczywiście nie wszystko zdradzę, nie bójcie się dziewczyny, przysięga to przysięga ;-)).

DSC02209

Żarełko na start.

DSC02217

Biuro matrymonialne. Nie, nie z okazji walentynek, nie myślcie sobie! Dnia singla, a co!

DSC02220

Raslup!

DSC02236

W drodze do… ;-)

DSC02239

Chwila przerwy na trochę „dziewczyńskiego” sportu.

DSC02247

Przypominam, że za tydzień spotykamy się o 15.00 pod kościołem św. Jerzego na obchody DMB (kto nie wie co to jest, niech się lepiej nie przyznaje ;-)). Za 2 tygodnie spotykamy się na biwaku. A za trzy…? A to jeszcze tajemnica. Ale na pewno będzie się działo ;-) (I znowu nocy będzie mało…).

 

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Jedna odpowiedź do wpisu “Zbiórka 15.02 – Pulsar”

  1. Drużynowa pisze:

    Bardzo fajna relacja :)
    Już się nie mogę doczekać następnej zbiórki zastępu, szkoda ze miesiąc ma tylko 4 tygodnie :(

Zostaw odpowiedź